فراخوان اعلام نظر در خصوص لایحه مقابله با زمین‌خواری

به‌نام خدا

✳️مشارکت‌پایدار?پایداری‌سرزمین✳️

✳️?? فراخوان ارائه پیشنهاد

درود
خداقوت و ایام به‌کام ?

❇️ دبیران محترم شبکه‌های استانی سازمانهای غیردولتی محیط زیست و منابع طبیعی!

❇️ اعضاء محترم کمیته حقوقی شبکه محیط زیست و منابع طبیعی کشور

? به پیوست، متن پیش‌نویس لایحه #پیشگیری_و_مقابله_با_اشکال_زمین_خواری که از سوی کارگروه راه و شهرسازی “شورای حفظ حقوق بیت‌المال در اراضی و منابع طبیعی” تدوین و پیشنهاد شده، مستند به مصوبات جلسه‌ مشترک مورخه ۴ مرداد ۹۷ میان نمایندگان شبکه محیط زیست و منابع طبیعی کشور و شورای مزبور، جهت ارائه نظرات اصلاحی کلیه فعالان، صاحبنظران، کارشناسان و کلیه اعضاء شبکه‌های استانی سراسر کشور و همچنین همه کسانی که به نوعی دارای نظر، پیشنهاد و یا نقد در این زمینه هستند، ارسال میشود.

❇️ شایسته است دبیران محترم نسبت به اطلاع‌رسانی گسترده متن پیوست، در کلیه فضاهای حقیقی و مجازی مرتبط اقدام نموده و نظرات وارده را حداکثر تا پایان وقت اداری ? ۱۵ شهریور ۹۷ ? به دبیرخانه شورای هماهنگی شبکه ارسال کنند.

? همچنین از همه استادان، فعالان، کارشناسان و صاحبنظران این حوزه که ممکن است از طرق مختلف به این متن دسترسی داشته باشند، تقاضا میشود نظرات خود را در خصوص لایحه مقابله با زمین‌خواری حداکثر تا پایان وقت اداری ? ۱۵ شهریور ۹۷ ? به نشانی رایانامه شبکه :
IranEnNGOs@gmail.com
ارسال نمایند.?

?⭕️?⬅️ بدیهی است اطلاع‌رسانی مناسب و انجام گفتگوی کارشناسی فراگیر در خصوص این متن و موارد مشابه، نقش غیرقابل انکاری در تدوین و تصویب قانونی کامل‌تر و کاراتر خواهد داشت.

با سپاس و احترام ??

✳️ شورای هماهنگی شبکه محیط زیست و منابع طبیعی کشور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *